تصمیم برای لیفت سینه

تصمیم گیری برای انجام جراحی پروتز و لیفت سینه

در صورتی که قصد انجام جراحی زیبایی سینه دارید، احتمالاً به فکر لیفت سینه یا پروتز سینه هستید. بدن یک زن در طول زندگی دستخوش تغییرات زیادی می شود. این مورد در بارداری و شیردهی تاثیر خود را بیشتر نشان می دهد. سینه ها ظاهر جوان و سفت خود را از دست می دهند و حتی شروع به شل شدن می کنند. این تغییرات تنها در زنانی که سینه های بزرگی دارند دیده نمی شود و حتی زنانی که سینه های کوچکی دارند هم به نوعی با افتادگی سینه ها مواجه می شوند.

بنابراین چگونه می توانید در یابید که برای بازگرداندن ظاهر جوان سینه ها نیاز به جراحی پروتز سینه، جراحی لیفت سینه و یا هر دو جراحی است؟ فاکتورهای بسیاری در تصمیم گیری برای نوع جراحی تاثیر گذار هستند. نکات اصلی برای انتخاب نوع جراحی جهت و موقعیت نوک سینه ها و ترجیح بیمار برای سایز نهایی سینه ها است. نوع جراحی تحت تاثیر ترجیح و هدف بیمار است و باید این مورد را مدنظر قرار داد.

لیفت سینه

مواردی که باید مدنظر قرار دهید!

موقعیت نوک سینه ها

در صورتی که در آینه به سینه های خود نگاه کنید و متوجه شدید که نوک سینه ها به سمت پایین متمایل است و یا نوک سینه ها در زیر سینه ها قرار دارند احتمالاً شما کاندیدای مناسبی برای این جراحی هستید. شل شدن بافت سینه ها یا از دست دادن حجم آن ها می تواند باعث شود که نوک سینه ها تغییر موقعیت دهند، کشیده شوند و یا بزرگ تر شوند. زمانی که سینه ها حجم خود را از دست می دهند و زیر سینه ها سنگین تر می شود، نوک سینه ها هم شل می شود. بالا کشیدن بافت سینه ها یا لیفت سینه ها می تواند به تغییر موقعیت نوک سینه ها کمک کند. در طول ماستکتومی جراح به تغییر شکل نوک و هاله دور سینه ها می پردازد.

حجم سینه ها

حجم سینه ها و شکل سینه ها به معنای گردی و پر بودن آن ها است. کاهش وزن می تواند باعث صاف و کوچک نشان دادن سینه ها شود. به علاوه سن و بارداری و شیردهی می تواند باعث شود که سینه ها بزرگ تر از حد معمول شوند و بعد از این دوره سینه ها کوچک می شوند ولی پوست سینه و بافت سینه دچار کشیدگی شده است. در این موارد نیاز است که از پروتز سینه استفاده شود تا حجم از دست رفته سینه ها بازگردانده شوند و ظاهر سینه ها بهبود یابد. لیفت سینه در مواردی که بافت سینه ها شل شده باشد هم انجام می گیرد.

سایز سینه ها

با اینکه جراحی سینه متداول ترین جراحی زیبایی است که سالانه انجام می گیرد، برخی بیماران از سایز نهایی سینه های خود ناراضی هستند. بسیاری از زنان همواره خواهان سینه هایی بزرگ هستند و یا قصد دارند که تقارن سینه های خود را اصلاح کنند. در طول جلسه مشاوره جراح پلاستیک تمامی گزینه های موجود را با بیمار در میان می گذارد. فرد همچنین شانس این را دارد که سایز پروتز سینه را انتخاب کند تا از ظاهر سینه ها بعد از عمل تصویری نسبی پیدا کند.

ترکیب جراحی پروتز سینه و لیفت سینه

جراحی لیفت سینه و پروتز سینه می توانند به صورت تکی یا همراه با هم انجام گیرند. ترکیب این دو روش جراحی می تواند

هزینه و طول دوران نقاهت را کاهش دهد. با این حال در صورتی که تصمیم بگیرید جراحی لیفت سینه را چندین سال بعد از جراحی پروتز سینه انجام دهید، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

همه چیز با مشاوره برای جراحی پروتز سینه شروع می شود!

در ابتدا نیاز است که با جراح پلاستیک خود که عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران است و تجربه چندین ساله دارد، طی یک جلسه مشاوره صحبت کنید. انتخاب جراح پلاستیک مناسب اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا این جراحی می تواند فرد را در معرض تغییرات زیادی قرار دهد. بهتر است که عکس های عمل جراحی سینه قبل و بعد پزشک را مشاهده کنید. به این ترتیب می توانید با تجربه و تبحر پزشک آشنا شوید.

تعداد جراحی هایی که پزشک انجام داده است بیانگر سطح تجربه و تبحر پزشک است. جلسه مشاوره باید شامل ارزیابی دقیق و گسترده ای از بیمار باشد. همچنین در جلسه مشاوره تمامی سوالات بیمار باید پاسخ داده شوند. پرونده پزشکی بیمار مورد بررسی قرار می گیرد، هدف جراحی مورد بحث قرار می گیرد و در نهایت برای جراحی تصمیمات لازم گرفته می شود. موقعیت نوک سینه ها و سایز سینه ها و شکل کلی سینه ها توسط جراح کاملاً مورد بررسی قرار می گیرد. در نهایت بهترین نوع جراحی با استفاده از تکنیک مناسب انجام می گیرد تا نتیجه مطلوب بیمار به دست آید. به دلیل اهمیت بالای این بررسی ها قبل از جراحی است که انتخاب یک فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی که عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران است، اهمیت بسیار بالایی دارد. Source: https://www.plasticsurgery.org/news/blog/how-to-decide-if-you-need-a-breast-lift-breast-implants-or-both

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد