Langauge - زبان
ENGLISH زبان عربی زبان فارسی
پیام رئیس انجمن - Iranian Society of Plastic and Aesthetic Surgeons

پیام رئیس انجمن

از اینکه سایت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران را مشاهده می‌فرمایید، خوشحال و سپاسگزارم.

جهت اطلاع و آگاهی شما ،این سایت منحصر به جراحانی است که در دوره های آموزشی مصوب جراحی پلاستیک مورد تایید وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی تعلیم دیده و سپس به عضویت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران درآمده اند.

حیطه اعمال جراحی رشته فوق تخصص جراحی پلاستیک شامل کلیه اعمال جراحی و زیبایی، جراحی ترمیمی، بازسازی‌ها و جبران بافت‌های از دست رفته مرتبط با پوست، سیستم اسکلتی – عضلانی، جمجمه و فک و صورت (کرانیوماگزیلوفاشیال)، دست، اندام‌ها، ساق و تنه است.

یک جراح پلاستیک با بکارگیری اصول زیباشناختی می‌تواند نقش مهمی در بهبود وضع ظاهری و نتیجه اعمال جراحی ترمیمی ایفا نماید. در صورتی که عمل جراحی توسط همکاران ذکر شده انجام گرفته و با دلایل معقول باعث نارضایتی شما شده است، با انجمن تماس گرفته و مشکل خود را با ما در میان بگذارید و مطمئن باشید سعی انجمن بر آن خواهد بود که تا حد امکان در جهت رفع عوارض ایجاد شده با شما همکاری نماید.

البته به یاد داشته باشید که عمل جراحی نیز مشابه سایر امور جاری زندگی احتمال ایجاد عوارض را خواهد داشت که گاهی به علت وجود ناهنجاری‌های جسمی ناشناخته در ساختار آناتومی بدن ماست. توصیه من به شما این است که در ساعات مراجعه اولیه و مشاوره با پزشک مورد نظرتان، عوارض احتمالی را جویا شوید که خدای ناکرده اگر مشکلی پیش آمد همکاری لازم را با پزشک خود داشته باشید. با آرزوی خوشحالی و رضایت شما از انجام عمل، موفقیت شما را در تمام مراحل زندگی آرزومندم.

دکتر بابک نیکومرام

رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

Call Now Button