۴ جراحی پلاستیک و زیبایی پر طرفدار در سال ۲۰۱۷

در یک مطالعه اخیر، جراحی‌های پلاستیک و زیبایی در ۱۰۴ کشور مورد بررسی قرار گرفتند تا آمار دقیقی از انجام این اعمال جراحی در هر کشور و طرفداران آن از نظر سن و جنسیت بدست آید. جراحی‌های رو به رشد در سال ۲۰۱۷ به قرار زیر هستند:

۱) لابیاپلاستی: جراحی زیبایی است که بیشترین رشد را در سراسر جهان در سال ۲۰۱۶ داشته است. لابیاپلاستی جراحی زیبایی است که باعث کاهش اندازه و بهتر شدن شکل لب‌های کوچک اطراف واژن می‌شود. در حال حاضر برزیل با مجموع ۲۳۱۵۵ مورد جراحی در رتبه اول و ایالات متحده با ۱۳۲۶۶ مورد جراحی رتبه دوم را دارد.

۲) جراحی زیبایی بالا تنه: به عمل برداشتن نسج اضافی یا بالا کشیدن بالاتنه اطلاق می‌شود که انجام آن در سال گذشته ۲۹ درصد افزایش داشته است. برزیل با مجموع ۹۷۰۷۰ مورد جراحی در رتبه اول، ایالات متحده با ۷۹۲۰ مورد جراحی رتبه دوم و هند با ۵۳۲۰ مورد جراحی رتبه سوم را دارد.

۳) جراحی زیبایی پایین تنه: به منظور فرم دهی و رفع شلی پوست شکم و زیر شکم، قسمت خارجی ران، باسن و به طور کلی قسمت‌هایی از بدن که در اثر کاهش وزن شدید دچار شلی و افتادگی شده‌اند، انجام می‌شود. این جراحی در سال گذشته رشد ۲۲ درصدی داشته است که ایالات متحده آمریکا با ۳۸۲۸ مورد جراحی رتبه اول و برزیل با ۳۶۸۵ مورد جراحی رتبه دوم را دارد.

۴) جراحی زیبایی سینه: ایالات متحده با ۲۰۷۹۰ مورد جراحی رتبه اول، برزیل با ۱۰۸۳۵ مورد جراحی رتبه دوم و روسیه با ۸۶۱۰ مورد جراحی رتبه سوم را دارد.

ارسال یک دیدگاه

Call Now Button